برد کنترل سنکرون دیپسی ۸۶۶۰ (DSE8660 MKII)

برد کنترل سنکرون دیپسی مدل ۸۶۶۰ (DSE8660 MKII ) ساخت کشور انگلستان بوده و نمونه چینی آن در بازار خوشبختانه دیده نمی شود. این برد جهت سنکرون تعدادی دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازسوز با برق شهر را فرهم می نماید. تفاوت این برد با برد کنترل ۸۶۲۰ در تعداد ژنراتور های سنکرون شده با برق شهر می باشد. در صورت نیاز به برد سنکرون دیپسی ۸۶۶۰ (DSE 8660 MKII) با کارشناس شرکت نیرو مولد آسیا و با شماره مستقیم ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۰۵۵۶۳۷۸۱

برد کنترلر ۸۶۶۰ DEEP SEA از سری مدلهای راه اندازی سنکرون به شمار می آید . ماژول از طریق نرم افزار STAT, AUTO START  , MANUAL اداره می شود. برد کنترلر  دیپسی ۸۶۶۰ دارای منو ساده و استفاده کاربری راحت و آسان در تابلو کنترل دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز (کامینز ، پرکینز، ولوو ، MWMو…) می باشد.  

پس در صورت پارالل تعدادی ژنراتور با هم و سنکرون با برق شهر ابتدا بر رو تک تک ژنراتور ها برد کنترل دیپسی ۸۶۱۰ نصب نموده و به هم ارتباط و سپس با استفاده از برد کنترل دیپسی ۸۶۶۰ تماما ژنراتور ها را با برق شهر سنکرون می نماییم.

برد کنترلی دیپسی مدل  ۸۶۶۰ دارای صفحه نمایش ال سی دی ۱۳۲*۶۴  و ابعاد ۲۴۰ در۱۷۲در۵۷ میلیمتر می باشد .برند دیپسی از نظر کیفیت در مقابل سایر برند ها در رتبه اول قرار دارد. وضعیت وقوع خطا ، زمان و تاریخ همه در یک صفحه نمایش داده و می توان آن را بر روی موبایل یا PC از راه دور کنترل نمود. این برد دارای IP65 می باشد که در نوع خود بی نظیر و در شرایط نامساعد هوایی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و در بازه دمای ۳۰- تا ۷۵ می تواند به کار خود ادامه دهد.

برد کنترل دیپسی انگلستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *