برد کنترل (برد کنترلر) سنکرون یا پارالل دیپسی مدل۸۶۱۰  (DEEPSEA 8610 MK2) جهت سنکرون یا پارالل یک دستگاه دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازسوز را با دیزل ژنراتور دیگر استفاده می شود . این برد در زمینه سنکرون سازی دو دستگاه دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازسوز جزوه مطرح ترین و با کیفیت ترین بشمار می آید. برد کنترل سنکرون DSE 8610 MKII دارای منو به روز و  قابلیت در نظارت بر شبکه  و استفاده راحت و کاربری آسان در تابلو کنترل دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز (کامینز ، پرکینز،ولوو پنتا,  MWM …) می باشد. برد کنترل DSE8610  قابلیت پارالل حداکثر ۳۲ دستگاه ژنراتور را دارا می باشد.

برد کنترل دیپسی مدل ۸۶۱۰ موجود در انبار شرکت نیرو مولد آسیا ساخت کشور انگلستان و اورجینال به همراه کد اصالت کالا می باشد که در صورت استعلام می توان به سایت شرکت دیپسی  مراجعه نمایید.

جهت پارالل چندین دستگاه دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز با هم و جمع خروجی توان ، ابتدا بر روی تک تک دیزل ژنراتور ها برد کنترل DSE8610  نصب  و سپس  با هم پارالل و خروجی توان جمع چند دستگاه ژنراتور می شود و در صورت پارالل یک ژنراتور با برق شهر از برد دیپسی ۸۶۲۰  و جهت پارالل چند دستگاه ژنراتور با برق شهر از برد دیپسی ۸۶۶۰ استفاده می نماییم.

مشخصات و قابلیت برد کنترل:DEEPSEA 8610

 1. قابلیت ثبت ۲۵۰رویداد
 2. اشتراک گذاری بار KW
 3. کنترل مستقیم گاورنر و AVR
 4. نمایش  ولتاژ و جریان فرکانس
 5. نمایش ولتاژ و فرکانس تطبیقی
 6. ۱۱ورودی قابل تنظیم
 7. ۸خروجی قابل تنظیم
 8. شروع خودکار و دستی
 9. ارتباط از راه دور RS232,RS485
 10. مدباس RTU
 11. هشدار اضافه بار
 12. سیستم حافظت از موتور
 13. سازگاری با برد ۸۷۰۰
 14. اتصال از طریق USB به کامپیوترو کانفیگ از طریق PC SUITE
 15. ابعادmm  ۲۴۰،۱۷۲،۵۷
 16. ۱۶٫   ….

در صورت نیاز به برد کنترل سنکرون دیپسی dse8610 و سایر بردهای کنترل دیپسی با کارشناس شرکت نیرو مولد آسیا و با شمماره تماس مستقیم ذیل تماس حاصل فرمایید:

 

۰۹۱۰۵۵۶۳۷۸۱

مطالب مرتبط: