برد کنترل دیپسی انگلستان برد کنترل DSE6030 MKII درای حالت راه انداز اتوماتیک و یکی از مطرح ترین و پرکاربرد ترین برد مورد استفاده در تابلو اتوماتیک به شمار می آیند. ماژول ها از طریق نرم افزارهای START ، STOP ،  AUTO و MANUAL اداره می شوند. برد کنترل  DSE6020 دارای دارای منو جدید تر و قابلیت در نظارت بر شبکه و استفاده راحت و کاربری آسان در تابلو کنترل دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز (کامینز ، پرکینز،ولوو پنتاو… با ECU و بدون ECU) می باشد. برد کنترل دیپسی مدل ۶۰۲۰ دارای ابعاد ۲۱۶*۱۵۸*۴۳ میلیمتر می باشد . برند depsea ) دیپسی ) از نظر کیفیت در سایر برند ها در سطح اول قرار دارند. وضعیت وقوع خطا ، زمان و تاریخ همه در یک صفحه نمایش داده و می توان آن را بر روی موبایل یا PC از راه دور کنترل نمود. این برد دارای IP65 می باشد که در نوع خود بی نظیر و در شرایط نامساعد هوایی و جلوگیری از ورود گرد و غبار و در بازه دمای ۳۰- تا ۷۵ (سایر بردهای کنترل در درجه حرارت بالا طبق تجربه کارشناسان با مشکل مواجه می شوند) می تواند به کار خود ادامه دهد.

برد کنترل دیپسی مدلDSE6020

با استفاده از برد کنترلر دیپسی مدل DSE6020 می توان دیزل ژنراتور را به صورت دستی یا اتو استارت (سه بار استارت تا روشن شدن دیزل ژنراتور) نمود. با استفاده از صفحه نمایش ال سی دی ، وضعیت دیزل ژنراتور به وضوح نشان داده می شود و پارامترهای از قبیل ولتاژ ، فرکانس ، سرعت ، ساعت کار ، درجه حرارت دیزل ژنراتور ، فشار روغن و دیزل ژنراتور بر روی ماژول مانیتور قابل رویت می باشد. برد دیپسی مدل DSE6020 را می توان با استفاده از نرم افزار برنامه ریزی کرد. قابلیت (DSE  Configuration Suite PC)و همچنین برد کنترلی دیپسی مدل DSE6020 دارای پورت USP و سیستم مانیتورینگ  می باشند .

جهت خرید برد دیپسی مدل DSE6020 MKII و سایر برد های دیپسی با کارشناس شرکت نیرو مولد آسیا و با شماره تماس ذیل ارتباط برقرار نمایید:

۰۹۱۰۵۵۶۳۷۸۱

مطالب مرتبط: