شرکت نیرو مولد آسیا واردات لوازم یدکی تلک TELEC  در جهت رفع نیاز مشتریان گرامی در خصوص تعمیر دیزل تلک با بهترین کیفیت و قیمت در فعالیت های بازرگانی خود قرار داده است. قطعات دیزل ژنراتور تلک شامل قطعات برقی همچون سنسور ، سولنوئید و غیره و قطعات مکانیکی همچون استارت دینام رینگ پیستون شاتون میلنگ سر سیلندر سیلندر بوش سوپاپ منیفولد توربوشارژ واشر کامل و سرسیلندر پمپ گازوئیل و غیره می باشد. لذا در صورت نیاز به قطعات یدکی تلک K4100   با کارشناسان شرکت نیرو مولد آسیا ارتباط برقرار نمایید.

مشخصات کامل انواع قطعات یدکی تلک K4100  

واشر کامل ( لوازم یدکی تلک TELEC )

واشر دیزل ژنراتور تلک TELEC یکی از اجزا مهم دیزل ژنراتور به حساب می آیند این قطعات بیشتر نقش آب بندی موتورهای ژنراتوری و سنگین را برعهده دارد از جمله وظایف این واشر ها این است که آب و روغنی که در موتور در جریان است بایکدیگر تداخل پیدا نمی کند همچنین از ورود گرد و غبار و یا براده های ریز و کوچک به داخل موتور جلوگیری میشود. یکی از مهم ترین قطعات واشر کامل، واشر سرسیلندر موتور تلک است که کاربردها  فراوانی دارد. در صورت نیاز به واشر سرسیلندر یا کامل با شرکت نیرو مولد ارتباط برقرار نمایید.

قطعات یدکی تلک K4100  - لوازم یدکی تلک TELEC – قطعات دیزل ژنراتور تلک

سوپاپ دود و هوا ( قطعات دیزل ژنراتور تلک )

جهت ورود هوا و خروج اگزوز کانال های هوا و دود در سر سیلندر موتور تلک  تعبیه شده است که این کانالها بوسیله سوپاپ های دود و هوا از محفظه احتراق جدا می شود که در زمان بندی خاصی که برای موتور دیزل ژنراتور TELEC طراحی شده است باز و یا بسته می شوند این زمانبندی بوسیله میل سوپاپ به اسبک های دود و هوا و سپس به سوپاپها تحمیل می شود.جهت خرید سوپاپ دود هوای دیزل ژنراتور تلک با ما در تماس باشید.

قطعات یدکی تلک K4100  - لوازم یدکی تلک TELEC – قطعات دیزل ژنراتور تلک

بوش ( لوازم یدکی تلک TELEC )

بوش سیلندر در واقع قطعه ای استوانه ای شکل و توخالی می باشد که در داخل هر یک از حفره های موجود در بدنه سیلندر قرار می گیرد و پیستون در داخل آن حرکت رفت و برگشتی انجام می دهد. ضخامت بوش با در نظر گرفتن مقاومت به فشار تعیین نمی شود. بلکه شرط لازم جهت تعیین ضخامت آن به دست آوردن ریخته گری منظم است. بوش ها باید به گونه ای طراحی شوند که از انبساط نابرابر که موجب تغییر شکل آنها در اثر گرما می شود منجر به خرابی آن نشود.در صورت نیاز به یوش موتور دیزلی تلک با ما ارتباط برقرار نمایید.

قطعات یدکی تلک K4100  - لوازم یدکی تلک TELEC – قطعات دیزل ژنراتور تلک

پیستون (قطعات دیزل ژنراتور تلک )

پیستون موتور دیزل ژنراتور TELEC  نوعی موتور احتراق داخلی است که از انرژی حرارتی که به وسیله احتراق سوخت در داخل سیلندرهایش تولید می‌شود، برای تولید حرکت و قدرت استفاده می‌کند. عملکرد این موتور بر اساس دو اصل اصلی تبدیل انرژی حرارتی به انرژی مکانیکی و ایجاد حرکت پیستون در سیلندر دیزل ژنراتور تلک می‌باشد. در صورت نیاز به پیستون دیزل ژنراتور K4100 با کارشناسان فروش در تماس باشید.

قطعات یدکی تلک K4100  - لوازم یدکی تلک TELEC – قطعات دیزل ژنراتور تلک

یاتاقان ثابت و متحرک ( قطعات یدکی تلک K4100 )

یاتاقان ثابت از دو نیم دایره ساخته شده است که نیمی از آن با قسمت زیرین محفظه میل لنگ یکپارچه قرار می گیرد.پس از استقرار میل لنگ در جای مناسب خود، نصف دیگر یاتاقان ثابت از زیر با کمک تعدادی پیچ به نیمه ی بالایی متصل می شود.به طور معمول هر میل لنگ دو یاتاقان ثابت در دو طرف خود دارد اما در موتور هایی که بیش از یک سیلندر دارند، یاتاقان ثابت در وسط میل لنگ نیز قرار می گیرد.

یاتاقان متحرک موتور دیزل TELEC در قطر داخلی شاتون قرار میگیرد و با اتصال به میل لنگ مانع از خوردگی ناشی از تماس شاتون و میل لنگ می شود مهمترین تفاوت یاتاقان های متحرک با انواع ثابت این است که این قطعات به دسته پیستون حرکت می کنند و میل لنگ در درون آنها حرکتی دورانی دارد. در صورت نیاز به یاتاقان موتور تلک K4100 با ما ارتباط برقرار نمایید.

قطعات یدکی تلک K4100  - لوازم یدکی تلک TELEC – قطعات دیزل ژنراتور تلک

 

سلونوئید ( لوازم یدکی تلک TELEC )

خاموش کن یا سولنوئید دیزل ژنراتور تلک در واقع در شرایط اضطرار همچون پایین آمدن فشار روغن یا افزایش دمای آب از طریق سنسور آب و روغن به برد کنترل سیگنال ارسال نموده و برد کنترل دیپسی یا دیتاکام به سلونوید دیزل ژنراتور فرمان قطع سوخت پمپ با کشیدن اهرم توسط خاموش کن سبب خاموش شدن ژنراتور تلک می گردد. جهت خرید این سولنوئید با ما در تماس باشید.