دیزل ژنراتور هواخنک

دیزل ژنراتور هواخنک :

در موتور دیزل ژنراتور هواخنک سیلندر به صورت پره ای ساخته می شود که از طریق هوا بتواند سرعت خنک شوندگی موتور را سریع تر انجام دهند. این موتور دیزل ها برای کوپل با ژنراتور و پمپ ها استفاده می شوند.

دیزل ژنراتور هوا خنک در سالیان متمادی در صنایع (پتروشیمی،نظامی،کشاورزی،معادن ، پزشکی و…) به دلیل توان خروجی بالا و هزینه تعمیر و اورهال پایین در شرایط آب و هوایی با گرد و غبار مورد استفااده قرار می گیرد.

دیزل ژنراتور دویتس هواخنک

مزایای استفاده از دیزل ژنراتور هوا خنک:

دیزل ژنراتور ها نیازمند اجزای خنک شونده می باشند. دیزل ژنراتور هوا خنک در ساختمان خود فاقد پمپ آب،رادیاتور و… می باشند و به دلیل عدم وجود مایع خنک کننده  و رادیاتور ،شاهد تبخیر آب در ناطق گرمسیر و یخ زدگی آب رادیاتور در مناطق سردسیر نخواهیم بود و به دلیل  عدم استفاده از اجزای پمپ آب و رادیاتور هزینه های تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور کمتر خواهد شد.

هزینه تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتورها به دلیل عدم استفاده رادیاتور و پمپ آب و … کاهش و اسان تر نموده است.

معایب دیزل ژنراتور هوا خنک:

دیزل ژنراتور آب خنک نسبت به دیزل ژنراتور هوا خنک ، مقاوم تر می باشد.

رنج توانی ساخت دیزل ژنراتور هوا خنک در رنج پایین تولید می شود.

تاریخچه ساخت موتور هوا خنک:

موتور هواخنک در جنگ جهانی دوم زمانی که هیتلر به شوروی حمله کرد که در زمان حمله به دلیل دمای زیر صفر درجه ماشین های این لشکر دارای سیستم آب خنک بوده و از کار می افتند و از پیشروی باز می مانند ل و به همین دلیل به دستور هیتلر ماشین هایی ساخته شد که موتور این دستگاه ها نیاز به رادیاتور و… نباشد که در ادامه پیشروی به خاک شوروی مشکلی پیش نیاید و به این ترتیب موتور هوا خنک ساخته و به تولید انبوه رسید.

دیزل ژنراتور هواخنک

درصورت نیاز بهاستعلام قیمت دیزل ژنراتور هوا خنک و نیز در صورت نیاز قطعات دیزل ژنراتور و خرید باشماره تلفن ۲۴ ساعته ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۳۴۱۴۴۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *