شرکت نیرو مولد آسیا آمادگی خود را جهت تامین دیزل ژنراتور دست دوم، کارکرده (استوک) در رنج گسترده ۲۰ تا ۲۵۰۰ کیلو وات را برای مشتریان خود تدارک دیده است. این ژنراتور های دست دوم  در برند های  مختلف برند شامل ولوو ، کامینز ، پرکینز ، کاترپیلار ، موتورسازان تبریز و لوول چین می باشد. دیزل ژنراتور دست دوم (کارکرده) شرکت نیرو مولد آسیا توسط متخصصین زبده و باتجربه مکانیک و برق مورد تعمیر قرار گرفته و تلاش در جهت ژنراتور دست دوم را به شرایط ایده آل از نظر فنی نزدیک و به مورد استفاده در پروژه های مشتریان گرامی قرار گیرد.

شماره تماس ۰۹۱۰۸۳۸۲۸۸۷

آیا خرید دیزل ژنراتور دست دوم (کارکرده) نسبت به دیزل ژنراتور آکبند توجیه اقتصادی دارد؟

در سال های اخیر به دلیل تحریم ها و مشکلات واردات دیزل ژنراتور و قیمت های نسبتا بالا دیزل ژنراتور آکبند ، اقدام به خرید دیزل ژنراتور دست دوم با قیمت پایین و جذاب ، اقدام به خرید می نمایند. قیمت ژنراتور دست دوم (کارکرده) تقریبا برحسب کیفیت و برند دستگاه در حدود ۵۰ تا ۶۵ درصد قیمت آکبند می باشد. این قیمت درصورتی توجیه اقتصادی دارد که دیزل ژنراتور دست دوم از لحاظ موارد ذیل دارای سلامت فنی داشته باشد:

۱-موتور دیزل ژنراتور دست دوم (کارکرده)

اصلی ترین قسمت دستگاه دیزل ژنراتور ، موتور دستگاه می باشد که باید با فروشنده در مورد سلامت موتور دیزل اطمینان کسب نماید و مواردی همچون میلنگ استاندارد ، ساعت کارکرد دیزل ژنراتور، اورهال اساسی دیزل ژنراتور دست دوم ، اطلاع از سلامت سیستم سوخت رسانی شامل پمپ انژکتور ، سوزن انژکتور و … و سیستم برقی در موقع خرید با خبر شد.

۲- مولد دیزل ژنراتور

سلامت ژنراتور اینکه سیم پیچی فابریک باشد خیلی مهم می باشد. برخی ژنراتور ها به دلیل سوختگی سیم پیچ آن مجددا سیم پیچی شده اند که به دلیل کیفیت و امکانات پایین در تعمیر و باز پیچی ، در طولانی مدت ژنراتور کارکرد مطلوب را نخواهد داشت پس در موقع خرید از سیم پیچی فابریک مولد در دیزل ژنراتور دست دوم آگاهی داشته باشید. برندهای مطرح ژنراتور را می توان به ترتیب کیفیت ، استمفورد انگلستان ، مکالته ایتالیا ، لوری سومر فرانسه ، لینز ایتالیا ، استمفوردپاور چین نام برد.

۳- تابلو فرمان دیزل ژنراتور دست دوم (کارکرده)

تابلو فرمان دیزل ژنراتور دست دوم به دو بخش اتوماتیک و دستی تقسیم می شود. قطعات  مورد استفاده شده در تابلو همچون برد کنترلر ، کلید و کنتاکتور قدرت و فرمان و رله ها میباشد. برندهایی در برد کنترلر مانند دیپسی انگلستان ، کامپ چک و در کلید و کنتاکتوربرند اشنایدر ، ABB و… دارای کیفیت بالا در تابلو هستند و قطعات تابلو چینی و هیوندایی کیفیت پایین و قیمت پایینتری می باشند. پس در هنگام خرید دیزل ژنراتور دست دوم (استوک) به قطعات مصرف شده و نوع اتومات و دستی دقت فرمایید .

۴- شاسی و باک دیزل ژنراتور دست دوم (استوک)

استفاده از ورق و شاسی با ضخامت متناسب با وزن دیزل ژنراتور سبب کاهش ارتعاشاشات در زمان استارت و روشن شدن دیزل ژنراتور و جلوگیری از خرابی در قسمت کوپل دیزل و ژنراتور می شود. استفاده از باک روزانه هم در کف شاسی سبب سهولت سوخت رسانی در دستگاه می شود.

۵-کانوپی یا کاور ضد صدا دیزل ژنراتور دست دوم (استوک)

دارا بودن کانوپی بر روی دیزل ژنراتور دست دوم سبب جلوگیری گرد و خاک و جلوگیری از خارج صدای موتور به محیط میشود. داشتن کانوپی بر روی دیزل ژنراتور افزایش قیمتی نسبت به دیزل ژنراتور دست دوم OPEN دارد. کیفیت کاور ضد صدا دیزل ژنراتور دست دوم بستگی به ضخامت ورق به کارگرفته شده ، داکت های خروجی هوا و عایق های آکوستیک نسوز شونه تخم مرغی دارد و در قیمت آن تاثیر می گذارد.

در خاتمه بحث خرید دیزل ژنراتور دست دوم (استوک) در صورت نیاز به خرید و مشاوره با کارشناس شرکت نیرو مولد آسیا و با شماره تماس مسقیم ذیل تماس حاصل فرمایید و همچنین جهت مشاهده مشخصات و عکس دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز دست دوم موجود به کانال irgenerarorpars@ رجوع نمایید.

۰۹۱۲۳۸۵۶۹۴۷

کانال تلگرام

مطالب مرتبط: