برد کنترل سنکرون دیپسی ۸۶۲۰ (DEEPSEA 8620)

برد کنترل سنکرون DEEPEA دیپسی مدل ۸۶۲۰

برد کنترل (برد کنترلر) سنکرون یا پارالل دیپسی مدل ۸۶۲۰ (DEEPSEA 8620 MK2) جهت سنکرون یا پارالل یک دستگاه دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازسوز را با برق شهر را دارا می باشد. این برد در زمینه سنکرون سازی با برق شهر جزوه مطرح ترین و با کیفیت ترین بشمار می آید. برد کنترل سنکرون DSE 8620 MKII دارای منو به روز و  قابلیت در نظارت بر شبکه  و استفاده راحت و کاربری آسان در تابلو کنترل دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز (کامینز ، پرکینز،ولوو پنتاو…) می باشد.

برد کنترل سنکرون دیپسی مدل ۸۶۲۰

برد کنترل دیپسی مدل ۸۶۲۰ موجود در انبار شرکت نیرو مولد آسیا ساخت کشور انگلستان و اورجینال به همراه کد اصالت کالا می باشد که در صورت استعلام می توان به سایت شرکت دیپسی  مراجعه نمایید.

جهت سنکرون چندین دیزل ژنراتور با برق شهر به این ترتیب عمل می کنیم که ابتدا بر روی تک تک دیزل ژنراتور ها برد کنترل ۸۶۱۰ نصب کرده و سپس با برد کنترل دیپسی ۸۶۲۰ سنکرون تمام دیزل ها با هم و پارالل با برق شهر صورت می گیرد و در صورت پارالل یک دستگاه دیزل ژنراتور با برق شهر از برد سنکرون دیپسی ۸۶۲۰ استفاده می نماییم.

شرایط موتور دیزل و ژنراتور جهت سنکرون سازی با برد کنترل سنکرون دیپسی ۸۶۲۰:

در زمانی که دو یا چند ژنراتور با هم پارالل یا سنکرون می شوند باید توجه داشته باشیم که  رگولاتور ولتاژ ژنراتور هم باید تغییر نماید به طور مثال در پارالل دو دستگاه دیزل ژنراتور به صورت سنکرون (در ژنراتور استمفورد) رگولاتور کنترل ولتاژ sx460 را به AS460  تغییر می دهیم و همچنین موتور دیزل ژنراتور باید دارای گاورنر الکترونیکی باشد.

در صورت نیاز به خردید برد کنترل سنکرون دیپسی مدل ۸۶۲۰ ( DEEPSEA 8620 ) با کارشناسان شرکت نیرو مولد آسیا و با شماره تماس مستقیم ذیل ارتباط برقرار نمایید:

۰۹۱۰۸۳۸۲۸۸۷

۰۹۱۰۵۵۶۳۷۸۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *